Προηγούμενη ημέραΤετάρτη, 25 Aπριλίου 2018Επόμενη ημέρα
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΚΙΝΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ : 4ΟΣ ΓΥΡΟΣ10:30ΓΟΥΧΑΝ ΖΑΛ-ΤΙΑΝΤΖΙΝ ΤΕΝΤΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ : 4ΟΣ ΓΥΡΟΣ10:30ΧΕΙΛΟΝΓΙΑΝΓΚ ΛΑΒΑ ΣΠΡ.-ΓΚΟΥΙΖΧΟΥ ΖΧΙΣΧΕΝΓΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΙΝΑ - ΚΥΠΕΛΛΟ : 4ΟΣ ΓΥΡΟΣ13:00ΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΞΙΝ-ΓΚΟΥΟΑΝ ΠΕΚΙΝΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΚΑΣΙΒΑ-ΟΥΡΑΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΚΑΣΙΜΑ-ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΣΑΠΟΡΟ-ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ-Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΤΟΣΟΥ-ΚΑΒΑΣΑΚΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ-ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ-ΣΕΝΤΑΪ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΝΑΓΚΟΓΙΑ-ΣΙΜΙΖΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΑΠΩΝΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ113:00ΤΟΚΥΟ-ΧΙΡΟΣΙΜΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΝΤΑΕΓΚΟΥ-ΣΑΝΓΚΓΙΟΥ ΣΑΝΓΚΜΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΟΥΛΣΑΝ-ΙΝΤΣΕΟΝ ΓΙΟΥΝ.---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΓΕΟΝΑΜ-ΣΕΟΥΛ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΣΟΥΓΟΝ-ΓΚΙΕΟΝΓΚΑΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC13:30ΠΟΧΑΝΓΚ-ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΚΟΡΕΑ : 1η ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑKLC14:00ΓΚΑΝΓΚΒΟΝ-ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL16:45ΕΛ ΝΤΑΚΛΙΕ-ΒΑΝΤΙ ΝΤΕΛΓΚΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL16:45ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ-ΤΑΝΤΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ17:00ΖΕΜΟΥΝ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ-ΜΠΟΡΑΤΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΥΠΡΟΣ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF18:00ΠΑΦΟΣ FC-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΥΠΡΟΣ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF18:00ΑΠΟΕΛ-AEK ΛΑΡΝΑΚΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΦΡΙΝΤΕΚ ΜΙΣΤΕΚ-ΠΡΙΜΠΡΑΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΒΙΤΚΒΙΤΣΕ-ΜΠΟΥΝΤΕΓΙΟΒΙΤΣΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΣΟΚΟΛΟΦ-ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΖΝΟΖΜΟ-ΤΡΙΝΕΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ-ΜΑΣ ΤΑΜΠΟΡΣΚΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΛΙΘΟΥΑΝΙΑ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:00ΑΤΛΑΝΤΑΣ ΚΛΑΪΠΕΝΤΑ-ΛΙΕΤΑΒΑ ΖΟΝΑΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΜΑΡΟΚΟ - ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚGNF18:00ΣΑΜΠΑΠ ΑΤΛΑΣ ΚΕΝΙΦΡΑ-ΡΑΖΑ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ ΑΘΛ.---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΠΟΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ-ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 3Η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ18:00ΣΙΑΡΚΑ ΤΑΡΝΟΝΜΠΖΕΓΚ-ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ218:00ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ-ΠΟΡΤΟ Β---ΠΡΟΓ1X2
ΣΛΟΒΕΝΙΑ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ118:00ΑΛΟΥΜΙΝΙ ΚΙΝΤΡΙΤΣΕΒΟ-ΚΡΣΚΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF18:30ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ-ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΔΑΝΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF18:30ΦΡΕΝΤΕΡΙΤΣΙΑ-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΒΑΑΣΑ-ΙΛΒΕΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΡΟΒΑΝΙΕΜΙ-ΛΑΧΤΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ118:30ΙΝΤΕΡ ΤΟΥΡΚΟΥ-ΕΛΣΙΝΚΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΒΕΜ-ΓΚΡΑΦΙΝ ΒΛΑΣΙΜ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΟΠΑΒΑ-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΕΧΙΑ : ΚΥΠΕΛΛΟ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF19:00ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ-ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ - 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑPL19:00ΑΛ-ΜΑΣΡΙ-ΣΜΟΥΧΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΦΙΝΛΑΝΔΙΑ : ΒΕΪΚΑΟΥΣΛΙΓΚΑ119:00ΜΑΡΙΕΧΑΜΝ-ΚΟΥΟΠΙΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:00ΜΠΕΡΛΙΝΕΡ-ΝΕΟΥΣΤΡΕΛΙΤΖ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:00ΝΕΟΥΓΚΕΡΣΝΤΟΡΦ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΧΑΛΜΠΕΡΣΤΑΝΤ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΣΟΖΝΙΤΣΕ-ΡΑΚΟΦ ΣΖΕΣΤΟΣΧΟΒΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΠΟΛΩΝΙΑ : 2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ219:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΜΠΙΤΟΦ-ΤΙΣΧΙ 71---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ19:00ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΤΣΟΥΚΑΡΙΤΣΚΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ19:00ΣΠΑΡΤΑΚ ΣΟΥΜΠ.-ΝΑΠΡΕΝΤΑΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ19:00ΒΟΖΝΤΟΒΑΤΣ-ΒΟΪΒΟΝΤΙΝΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ19:00ΜΛΑΝΤΟΣΤ-ΓΙΑΒΟΡ ΜΑΤΙΖ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ19:00ΜΑΤΣΒΑ ΣΑΜΠΑΤΣ-ΡΑΝΤ ΒΕΛΙΓΡΑΔΙΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΣΕΡΒΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : ΠΛΕΙ ΟΦ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ19:00ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΟΥΡΝΤ.-ΜΠΑΣΚΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Α ΟΜΙΛΟΣB119:15ΤΟΛΕΝΤΟ ΣΑΝΤ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ Β---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:30ΑΛΤΙΓΛΙΝΙΤΣΚΕ-ΧΕΡΤΑ (ΕΡ.)---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:30ΜΕΟΥΣΕΛΒΙΤΖ-ΟΥΕΡΜΠΑΧ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ19:30ΟΥΝΙΟΝ ΦΟΥΡΣΤΕΝΒΑΛΝΤΕ-ΒΑΚΕΡ ΝΟΡΝΤΧΑΟΥΣΕΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΟΜΙΛΟΣ ΒΑΥΑΡΙΑΣ19:30ΣΒΑΪΝΦΟΥΡΤ-ΜΠΑΕΡΟΥΘ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ : ΤΙΠΕΛΙΓΚΕΝ119:30ΣΤΑΜΠΑΕΚ-ΣΤΑΡΤ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΡΒΗΓΙΑ : ΤΙΠΕΛΙΓΚΕΝ119:30ΡΑΝΧΑΪΜ-ΜΠΡΑΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΑΛΛΙΑ : 1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ119:45ΚΑΕΝ-ΤΟΥΛΟΥΖ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ20:00ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ ΦΚ-ΚΟΤΜΠΟΥΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ20:00ΜΠΑΜΠΕΛΣΜΠΕΡΓΚ-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΛΕΙΨΙΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣRN20:00ΑΝΝΟΒΕΡΟ 96 ΙΙ-ΝΤΡΟΧΤΕΡΣΕΝ - ΑΣΕΛ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRW20:00ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ (ΕΡ.)-ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRW20:00ΒΕΡΛ-ΒΟΥΠΕΡΤΑΛ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ : ΤΟΠΙΚΟ ΔΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣRW20:00ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ ΙΙ-ΟΥΕΡΝΤΙΝΓΚΕΝ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL20:30ΜΑΡΙΤΖΜΠΟΥΡΓΚ Γ.-ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤ.---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL20:30ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ ΣΤΑΡΣ-ΑΜΑΖΟΥΛΟΥ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL20:30ΟΡΛΑΝΤΟ ΠΑΪΡΕΤΣ-ΜΠΙΝΤΒΕΣΤ ΒΙΤΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL20:30ΣΟΥΠΕΡΣΠΟΡ ΓΙΟΥΝ.-ΦΡΙ ΣΤΕΪΤ ΣΤΑΡΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΝΟΤΙΟΣ ΑΦΡΙΚΗ : ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚPL20:30ΠΟΛΟΚΒΑΝΕ ΣΙΤΙ-ΚΕΪΠ ΤΑΟΥΝ ΣΙΤΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ : ΛΙΓΚΑ ΝΑΣΙΟΝΑΛ : ΚΛΑΟΥΣΟΥΡΑCL21:00ΜΑΡΚΟΥΕΝΣΕ-ΑΝΤΙΚΟΥΑ---ΠΡΟΓ1X2
ΙΣΠΑΝΙΑ : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ : Δ ΟΜΙΛΟΣB421:00ΜΕΛΙΛΑ-ΚΟΡΔΟΒΑ Β---ΠΡΟΓ1X2
ΜΑΡΟΚΟ - ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚGNF21:30ΒΙΝΤΑΝΤ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ-ΜΠΕΡΚΑΝΕ---ΠΡΟΓ1X2
ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙSF21:45ΜΠΑΓΕΡΝ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣCN21:45ΝΤΑΡΛΙΝΓΚΤΟΝ-ΣΑΟΥΘΠΟΡΤ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣCN21:45ΜΠΡΑΚΛΙ ΤΑΟΥΝ-ΤΣΟΡΛΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΑΓΓΛΙΑ : ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ : ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣCS21:45ΧΑΒΑΝΤ ΓΟΥΕΤΕΡΛΟΥΒΙΛ-ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.---ΠΡΟΓ1X2
 
ΔΙΟΡΓ.ΩΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΠΑΡΠΕΝΚΑΤ.ΣΤ.1X2
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΓΚΡΟΥΠ 3301:15ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΟΥΚΟΥΜΑΝ-ΔΕ ΣΤΡΟΝΓΚΕΣΤ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΓΚΡΟΥΠ 6601:15ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΡΕΑΛ ΓΚΑΡΚΙΛΑΣΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16R1601:30ΒΙΤΟΡΙΑ MΠΑΪΑ-ΚΟΡΙΝΘΙΑΝΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ : ΓΥΡΟΣ ΤΩΝ 16R1601:30ΓΚΟΪΑΣ-ΓΚΡΕΜΙΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΛΟΜΒΙΑ : ΛΙΓΚΑ ΠΟΣΤΟΜΠΟΝ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑI02:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΙΛΑ-ΤΖΑΓΚΟΥΑΡΕΣ ΝΤΕ ΚΟΡ.---ΠΡΟΓ1X2
Η.Π.Α. : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ02:00ΡΙΤΣΜΟΝΤ ΚΙΚΕΡΣ-ΤΟΡΟΝΤΟ ΙΙ---ΠΡΟΓ1X2
Η.Π.Α. : 3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ03:00ΡΙΟ ΓΚΡΑΝΤΕ ΒΑΛΕΪ-ΟΡΑΝΤΖ ΚΑΟΥΝΤΙ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΓΚΡΟΥΠ 1103:45ΜΟΝΑΓΚΑΣ-ΝΤΙΦ. ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΓΚΡΟΥΠ 8803:45ΜΠΟΚΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡΣ-ΠΑΛΜΕΪΡΑΣ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΠΑ ΛΙΜΠΕΡΤΑΔΟΡΕΣ : ΓΚΡΟΥΠ 4403:45ΙΝΤΕΠ. ΣΑΝΤΑ ΦΕ-ΦΛΑΜΕΝΓΚΟ---ΠΡΟΓ1X2
ΚΟΛΟΜΒΙΑ : ΛΙΓΚΑ ΠΟΣΤΟΜΠΟΝ : ΑΠΕΡΤΟΥΡΑI04:00ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ---ΠΡΟΓ1X2
CONCACAF : ΤΣΑΜΠΙΟΝΣ ΛΙΓΚ : ΤΕΛΙΚΟΣF04:30ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ-ΤΟΡΟΝΤΟ---ΠΡΟΓ1X2